Zazdrosc w swiatku aktorskim

Świat aktorów i celebrytów jest bardzo hermetyczny. Nie lubią oni, kiedy ktoś do nich wkracza. Wolą sobie tkwić w swojej własnej przestrzeni, a co za tym idzie raczej nie widzi im się jakaś współpraca z młodymi i cokolwiek. Dlatego też nie dziwi fakt, że kiedy ktoś nowy staje się na http://www.adamet.com.pl/rury-adamet/ topie, reszta aktorów ma do niego mieszane uczucia, a nawet mu zazdrości. Aktorzy często dosłownie biją się między sobą o role. Jeżeli ma by kręcony jakiś dobry film, gaża jest duża, a możliwości szerokie, to każdy chce zgarnąć tę rolę. Wtedy między aktorami dochodzi do prawdziwej zimnej wojny.

Doprowadza to do wielu problemów, a one naprawdę czasami odbijają się na niekorzyść danej gwiazdy. Jeżeli jedna osoba dostaje jakąś dobrą rolę i jest na topie, reszta bardzo jej tego zazdrości.
Zazdrość ta sprawia, że czasami dochodzi do prawdziwych, słownych utarczek, które bywa, że kończą się bardzo źle. Wybuchają prawdziwe skandale i ludzie zajmują się tylko tym. Niemniej jednak trzeba sobie zdać sprawę z tego, że ta branża już taka jest. Zazdrość to przede wszystkim pęd do pierwszych miejsc, do sławy, realizacji swoich celów, a co najważniejsze do pieniędzy. Dlatego też nie dziwi fakt, że ludzie ci właśnie tak reagują.